تک مدیرعاملی
. ثبت شرکت انواع مختلفی دارد و حداقل برای ثبت شرکت نیاز به دو نفر شریک یا بیشتر خواهد بود ، این در حالی است که عده ای میخواهند مدیریت شرکت را به تنهایی عهده دار شوند و جایگاه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره را خود در دست بگیرند و اصطلاحا میخواهند شرکت تک مدیرعامله باشد

از قوانین مالیات حقوق  1401 چه می دانید ؟
مالیات، به مثابه یک نوع هزینه اجتماعی است که آحاد یک ملت در راستای بهره‌برداری از امکانات و منابع یک کشور موظفند آن را پرداخت نمایند تا توانایی‌های جایگزینی این امکانات و منابع فراهم شود.

capital increase
بعد از ثبت شرکت با مسئولیت محدود ممکن است شرکاء بعد از تاسیس شرکت و یا طی زمان های مختلف تصمیم به افزایش سرمایه نمایند. افزایش سرمایه در شرکت ها و موسسات غیر تجاری اصولاً به منظور افزایش اعتبار شرکت می باشد. در شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه برای ثبت شرکت مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.

جوامع انسانی هر روز رو به پیشرفت است همچنین با توجه شرایطی که اکنون به واسطه ویروس کرونا بر دنیا حاکم شده فعالیت به صورت فریلنسر و ثبت شرکت فریلنسر از تقاضای زیادی برخوردار است .

سرمایه گذاری
یکی از انواع ثبت شرکت در کشور، شرکت سرمایه گذاری است. این شرکت ها به منظور کسب سود مقطعی از شرکت های زیر مجموعه تشکیل می شوند در صورتی که نوسانات بازار بورس و سرمایه باعث تغییر شود، شرکت سرمایه گذار، سهام شرکت‌های زیر مجموعه خود را به فروش می‌رساند.

company sale
هنگامی که تصمیم به ثبت شرکت گرفته می شود ،باید مراحلی طی شود تا شرکت به ثبت برسد . طی کردن مراحب ثبت شرک گاهاً نیاز به صرف زمان زیادی است، اگر زمان کافی برای طی کردن پروسه اداری ثبت شرکت ندارید و میخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید خرید شرکت ثبت شده بهترین گزینه است . از طرفی عده ای نیز به دلایل بسیاری مانند کمبود سرمایه ، نبود وقت و ... تصمیم به فروش و واگذاری شرکت خود می گیرند

شرکت چندملیتی
شرکت چندملیتی چیست ؟ امروزه با فراگیری ارتباطات در سراسر دنیا و امکان ایجاد ارتباطات گسترده بین کشورها درامر اقتصاد جهانی، با پدیده ای به نام شرکت‌های چندملیتی مواجه هستیم. صدها سال است که شرکت‌های چندملیتی با تأثیرگذاری بر امور اقتصادی – سیاسی در کشورهای مختلف جهان، در عرصه روابط بین‌الملل نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

جواز تاسیس
جواز تاسیس، مجوزی‌ است که باید هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی برای شروع فعالیت صنعتی اخذ کنند تا بتوانند به صورت رسمی به انجام فعالیت تولیدی و صنعتی بپردازند. این گونه فعالیت‌ها به دلیل ماهیت خود، معمولا در شهرک‌های صنعتی و مناطق مجاز انجام می‌شوند.

تاسیس شعبه شرکت
هر شرکتی مطابق با اساسنامه خود می توانند شعبه های مختلفی در سراسر کشور و حتی خارج از کشور داشته باشد . شعبه شرکت می تواند محلی برای فعالیت فعلی شرکت ، فعالیت اصلی شرکت و یا دلایل دیگری باشد .

knowledge
به طور کلی شرکت دانش بنیان اینگونه تعریف می شود : به شرکت یا موسسه خصوصی یا تعاونی که محور آن علم ، ثروت و اقتصاد باشد شرکت دانش بنیان می گویند که با اهداف علمی و تحقیقاتی به دنبال دانش محور بودن است .

بازرس شرکت
مطابق قانون بازرس شرکت شخصی است که مسئولیت رسیدگی به امور شرکت و نیز مجری امور حقوقی شرکت ها می باشد. بازرس با داشتن مجوز از مراجع ذی ربط اقدامات لازم را برای رسیدگی به امور بررسی در شرکت ها انجام دهند .

هلدینگ
شرکت هلدینگ، شرکتی است که در آن هیچ‌گونه عملیات، فعالیت یا هر کسب ‌و‌کار فعال دیگری انجام نمی‌شود و این شرکت صرفا مالک دارایی‌هایی است.

عدم فعالیت شرکت
گاهی ممکن است شرکتی تمامی مراحل ثبت شرکت را انجام داده و به ثبت رسیده است اما بنابر برخی عوامل نظیر؛ اختلاف نظر شرکا، ورشکستگی و… از ادامه فعالیت خودداری می کند و در همان اوایل کار بدون این که فعالیتی انجام دهد باقی می ماند.

با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی شرکت ها توسط کادری مجرب در کمترین زمان ممکن ، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات در خصوص ثبت شرکت و اعمال تغییرات انواع شرکت ها و موسسات می باشد . ابن موسسه همچنین مرجع تخصصی ثبت برند (علائم تجاری) ، اختراع و طرح صنعتی ، اخذ کارت بازرگانی و پلمپ دفاتر و رتبه بندی می باشد .